Samoprzylepna tablica suchościeralna w roli

Tablica suchościeralna w roli stanowi prawdziwą rewolucję w zakresie tablic suchościeralnych, nie tylko na rynku europejskim, ale również światowym. Produkt ten dostępny jest w formie praktycznej naklejki. Mimo, iż docelowo jest on przygotowywany na wymiar, w każdym momencie można go przyciąć tak, aby dostosować go do własnych potrzeb.

Oferowana przez nas tablica ścieralna wykonana została z najwyższej jakości, niemieckich komponentów. Produkt jest nie tylko solidny i wytrzymały, ale również odporny na ścieranie. Łatwy montaż, a zarazem demontaż sprawia, że możemy powiesić go niemal w każdym miejscu:

• W placówkach edukacyjnych – w przedszkolach, szkołach, świetlicach, domach kultury, miejscach spotkań dzieci i młodzieży;
• W miejscach publicznych – urzędach, sklepach, punktach usługowych;
• W firmach, przedsiębiorstwach i korporacjach;
• W domu.

Tablica suchościeralna stanowi idealną rozrywkę dla bardziej kreatywnych dzieci. Jest to również nieoceniony produkt, jeśli chodzi o planowanie i organizację – zarówno w biurze, jak i w domu.

Do montażu tablicy nie są potrzebne żadne materiały dodatkowe. Specjalna folia z PCV z laminatem o podwyższonej odporności na ścieralność umożliwia wzmożone użytkowanie produktu. Tablicę czyści się za pomocą zwykłej, suchej gąbki.  
SKYBOARD24, tablice suchościeralne w roli
Tablice Suchościeralne w Roli, Tablice do pisania, Tablice ścienne
SKYBOARD24, szklane tablice do pisania, tablica suchościeralna szklana, szkło do pisaków

Szklana tablica suchościeralna

Tablica suchościeralna szklana, to produkt zadedykowany najbardziej wymagającym Klientom. Mimo, że w sklepie dostępne są standardowe rozmiary, istnieje możliwość docięcia tablicy na dowolny wymiar podany przez Klienta.

Szklana wersja tablicy suchościeralnej wyróżnia się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również nienagannym, eleganckim wyglądem. Czysta, niemal perłowa biel sprawia, iż produkt ten stanowi nie tylko funkcjonalny element wyposażenia każdego biura czy sali konferencyjnej, ale również swojego rodzaju ozdobę.

Oferowana przez nas tablica jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie funkcjonuje model pracy w grupach – zwłaszcza w korporacjach i dużych firmach. Praktyczna, a zarazem solidna pozwoli odpowiednio zaplanować pracę, uzgodnić szczegóły projektu czy podzielić zadania.

Szklane tablice suchościeralne montujemy do ściany za pomocą specjalnego kleju lub dystansów.