Wszystkie produkty wysyłane są za pośrednictwem kurierów: Delta City, UPS bądź DHL.

Tablice suchościeralne w postaci naklejki pakowane są w wysokiej jakości, odpowiednio solidne i w pełni dopasowane wymiarami tuby tekturowe, zabezpieczone specjalnymi plastikowymi zatyczkami. Dodatkowo, tablice zawinięte zostały w plastikową, niebieską folię – praktyczną barierę przeciwko zanieczyszczeniom zewnętrznym takim jak kurz czy pył.

Suchościeralne tablice szklane pakowane są w solidne, wytrzymałe skrzynki drewniane, rzadziej w kilkuwarstwowe kartony. Ich wielkość uzależniona jest od rozmiaru wybranego przez Państwa produktu. Całość jest odpowiednio zabezpieczona przed ewentualnym zbiciem czy pęknięciem.

Do każdej z tablic, zarówno w formie naklejki, jak i szklanej, dodawana jest instrukcja obsługi ułatwiająca montaż produktu, a także pisak oraz gąbka do czyszczenia tablicy. Każdy element zamówienia, począwszy od opakowania, poprzez tablicę, a skończywszy na gratisach został opatrzony logo naszej firmy.

Istnieje możliwość zakupu produktu nie tylko w rozmiarach podanych na stronie. Nasza firma produkuje tablice suchościeralne szklane oraz w formie naklejki również na wymiar. Przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia.