SKYBOARD24.COM
ORGANIZUJ, PLANUJ,
NOTUJ, BAW SIĘ!Jesteśmy rekomendowanym producentem, a zarazem światowym dystrybutorem wysokiej klasy tablic suchościeralnych. To, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych podmiotów to niewątpliwie jakość wykonania oferowanych produktów. Każda tablica wykonana została na bazie komponentów o najwyższych standardach, sprowadzanych od naszych zachodnich sąsiadów – Niemiec.

Można śmiało stwierdzić, iż prezentowane przez nas produkty są w pełni uniwersalne – tablice możemy powiesić bowiem niemal na każdej płaskiej powierzchni: ścianie, lustrze, stole, szafie, lodówce, a także… na starej, zużytej już tablicy. Tworzymy produkty, które bez wątpienia znajdą zastosowanie w każdym miejscu, w którym niezbędna jest wzorowa organizacja pracy. Produkty te idealnie nadają się również dla osób kreatywnych – zwłaszcza młodych. Tablice można przywiesić w miejscach publicznych, takich jak urzędy, w szkołach oraz przedszkolach, w biurach, korporacjach i firmach, jako organizery ścienne, a także w domach, jako organizery domowe.

Jako że produkt dostępny jest w formie dużej naklejki, możemy go dowolnie dopasować do każdej powierzchni – wystarczy rozciąć go na mniejsze elementy. Współpracujemy nie tylko z Klientami Indywidualnymi, ale również Klientami Biznesowymi – korporacjami, hurtowniami papierniczymi oraz sklepami internetowymi. Wszystkie oferowane przez nas tablice, przed wysyłką są starannie pakowane w twardą tubę pod wymiar. W zestawie oprócz instrukcji montażu, znajdują się również pisak oraz gąbka z logo naszej firmy.